+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Україна отримає від США новий пакет допомоги: боєприпаси для Patriot і комплекси Stinger

20:42, 01.06.2023

Сполучені Штати оголосили про виділення Україні чергового пакета військової допомоги на суму 300 мільйонів доларів.

фото — Офіс президента України 

Про це повідомили в Пентагоні.

Новий пакет військової допомоги США містить додаткові засоби протиповітряної оборони, артилерію, протитанкові засоби та боєприпаси, зокрема для стрілецької зброї.

Зокрема йдеться про додаткові боєприпаси для систем протиповітряної оборони Patriot, ракети AIM-7 для протиповітряної оборони, системи протиповітряної оборони Avenger, зенітні комплекси Stinger, високоточні авіаційні боєприпаси, авіаційні ракети Zuni та боєприпаси для безпілотних авіаційних систем.

Також до пакета військової допомоги входять протитанкові комплекси АТ-4, додаткові боєприпаси для артилерійських ракетних систем HIMARS, 155-мм та 105-мм артилерійські снаряди, 105-мм танкові боєприпаси, понад 30 мільйонів боєприпасів до стрілецької зброї, обладнання та системи розмінування, підривні боєприпаси для розмінування місцевості, прилади нічного бачення, запасні частини, генератори та інше польове обладнання.

«Сполучені Штати продовжуватимуть працювати зі своїми союзниками і партнерами над наданням Україні можливостей для задоволення її нагальних потреб на полі бою і довгострокових потреб у безпековій допомозі», – наголосили в Пентагоні.

Нагадаємо, раніше у травні Міністерство оборони США оголосило про виділення Україні додаткової безпекової допомоги вартістю до 375 мільйонів доларів для покриття критичних потреб.

З початку повномасштабного вторгнення Росії Сполучені Штати, за даними Пентагону, вже надали Україні понад 37,6 мільярда доларів військової допомоги.

Читайте також: Європарламент проголосував за збільшення виробництва боєприпасів для України

Влада Німеччини підтвердила право України бити по території РФ для самооборони