+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

У порту Бердянська лунали вибухи, звідти тікають кораблі РФ. ФОТО, ВІДЕО

18:15, 02.06.2023

Вдень 2 червня українські захисники влучили по позиціях російських окупантів в порту Бердянська Запорізької області. За попередніми даними, кораблі РФ покидають порт.

«В тимчасово окупованому Бердянську гучно. Бавовна розквітла в порту, через який окупанти вивозили награбоване. Вибухи чуло все передмістя», — повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у Телеграм. 

У Бердянській міській військовій адміністрації (МВА)  зазначили, що за попередніми даними, з Бердянського порту тікають кораблі, які нещодавно зайшли для викрадення українських зернових та металобрухту.

«У результаті бавовни в Бердянську поповнилися списки 200-х і 300-х окупантів. Кількість ще уточнюється», — згодом повідомили в Бердянській МВА. 

Окрім цього, влучання по території порту визнав колаборант Володимир Рогов, а Telegram-канали публікують фото російських кораблів, які покидають порт.

фото — Бердянська МВА в Телеграм

фото — Федоров в Телеграм 

Читайте також: Україна та РФ не схвалили план захисту ЗАЕС, який пропонує МАГАТЕ

Росіяни перетворюють Енергодар на військово-логістичну базу, — Генштаб ЗСУ

Окупанти змушують школярів у Запорізькій області брати паспорти РФ, — Спротив