+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

На Запоріжжі перевіряють укриття: куди звертатися, якщо вони зачинені

23:50, 03.06.2023

У Запорізькій області, як і по всій Україні, йде перевірка укриттів та бомбосховищ. Обстеження проводять поліцейські, рятувальники та представники органів місцевої влади.

Як повідомляє Відділ комунікації поліції Запорізької області, для перевірки задіяні 14 мобільних груп. Вони перевіряють функціонування бомбосховищ, наявність цілодобового безперешкодного доступу, зокрема у нічний час, а також належне облаштування укриттів.

Всього обстеженню підлягають близько 300 захисних споруд. Це укриття та бомбосховища, розташовані в об’єктах цивільної інфраструктури, житлових приміщеннях, а також закладах освіти, дитсадках та інших об’єктах соціальної сфери. 

Минулої доби оглянули 106 об’єктів, з них 31 укриття виявилося зачиненим або з обмеженим доступом. В поліції запевняють, що «усі порушення зафіксовані та передані відповідальним органам для усунення недоліків». Ревізії тривають.

Якщо укриття зачинено під час «повітряної тривоги», поліція закликає звертайтеся за номером «102», Запорізька обласна військова адміністрація — на свою гарячу телефонну лінію 0 800 503 508.

перевірка укриттів на Запоріжжі, фото та відео — ГУ Нацполіції області 

Нагадаємо, у ніч на 1 червня 2023 року під час ракетної атаки російських окупантів у столиці загинули троє людей, у тому числі дитина. Мешканці намагалися потрапити до укриття поліклініки у Деснянському районі, але двері були зачинені, подробиці — за посиланням. Після цього президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки головнокомандувача та доручив перевірити всі укриття України.

Читайте також: В Запоріжжі суд зобов’язав КП привести до ладу укриття на 100 людей. ФОТО

У Запоріжжі прокуратура через суд вимагає привести у належний стан три укриття

Суд зобов’язав місцеву владу відремонтувати укриття в запорізькому селі