+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Росіяни викрали ще одного працівника Запорізької АЕС, — «Енергоатом»

12:55, 29.07.2023

Російські загарбники викрали ще одного працівника окупованої Запорізької атомної електростанції. Його постійно катують.

Про це заявляє «Енергоатом«.

«Понад місяць тому, 23 червня 2023 року, загарбники викрали інженера з охорони праці ЦТАВ тимчасово окупованої Запорізької АЕС Сергія Потинга», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що він залишався в Енергодарі та працював на станції. Його бачили у відділенні поліції, де росіяни тримають мешканців міста і працівників ЗАЕС.

«Сергій, перебуваючи у справжньому полоні росіян, регулярно піддається катуванням та фізичному насильству. А після тортур загарбники щоразу відправляють інженера до лікарні, аби він не помер», — додали в «Енергоатомі».

Зазначається, що при цьому вони досі не висунули чоловікові жодних обвинувачень, проте продовжують знущання та репресії. Близькі Сергія, за даними «Енергоатома», підтверджують, що він наразі живий.

«Звертаємося до генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі й усієї світової спільноти із закликом докласти максимальних зусиль та вжити всіх можливих заходів для звільнення усіх працівників ЗАЕС, яких тримають у полоні російські терористи», — пише «Енергоатом».

Нагадаємо, 1 жовтня 2022 росіяни викрали гендиректора ЗАЕС Ігоря Мурашова. 3 жовтня його відпустили. Згодом викрали ще двох посадовців ЗАЕС. Такі випадки не є поодинокими. 

Читайте також: Експерти МАГАТЕ помітили протипіхотні міни на території ЗАЕС

США попередили РФ про неминучу відповідальність у разі катастрофи на ЗАЕС

РФ готує «штурм» ЗАЕС під чужим прапором, — розвідка