+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Енергоатом: В окупованому Енергодарі росіяни викрали ще одного працівника ЗАЕС

22:08, 15.08.2023

Майже місяць тому російські загарбники викрали в окупованому Енергодарі Запорізької області начальника зміни турбінного відділення експлуатаційного підрозділу на Запорізькій АЕС Сергія Спартесного.

Про це повідомляє Енергоатом.

«Близько місяця тому, 18 липня 2023 року, загарбники викрали ще одного працівника тимчасово окупованої Запорізької АЕС – начальника зміни турбінного відділення експлуатаційного підрозділу Сергія Спартесного, якому понад 60 років.

Озброєні російські військові прийшли додому до чоловіка та забрали його до місцевого окупаційного відділку поліції. Раніше в будинку працівника ЗАЕС неодноразово проводилися обшуки, рашисти постійно перевіряли комп’ютер, телефон та соціальні мережі», — йдеться у повідомленні.

Весь цей час, за даними «Енергоатому», Спартесний перебуває в поліції й досі немає жодної інформації ні про його стан здоров’я, ні про звинувачення, які висувають окупанти. Зв’язку із чоловіком немає.

«Енергоатом» звертається до світової спільноти із закликом докласти максимальних зусиль та вжити всіх можливих заходів для звільнення працівників ЗАЕС, яких тримають у полоні російські терористи.

Раніше повідомлялось, що 23 червня 2023 року загарбники викрали інженера з охорони праці ЦТАВ тимчасово окупованої Запорізької АЕС Сергія Потинга.

Нагадаємо, 1 жовтня 2022 росіяни викрали гендиректора ЗАЕС Ігоря Мурашова. 3 жовтня його відпустили. Згодом викрали ще двох посадовців ЗАЕС. Такі випадки не є поодинокими. 

Читайте також: СБУ встановила особи ще 11 колаборантів, які катували людей на окупованій частині Запорізької області

В українських школах запровадять обов’язкові уроки мінної безпеки

У лікарні помер ще один поліцейський, поранений внаслідок авіаудару по Оріхову