+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

У Запорізькій області через бойові дії пошкоджено 12 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, — ЗОВА

22:53, 04.09.2023

У Запорізькій області зі 62 дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ) у штатному режимі за місцем реєстрації працюють 34. Тимчасово призупинили свою діяльність 20 ДЮСШ, на інших територіях України функціонують 8 об’єктів. Пошкодження зазнали 12 споруд, які знаходяться на території активних бойових дій.

Про це повідомила начальниця управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА Наталія Власова.

За її словами, попри воєнний стан, організовано співпрацю з федераціями, збережено контингент спортсменів та викладацького складу, а також матеріально-технічну базу закладів.

Наразі в установах займаються понад 8 тисяч дітей та підлітків, що складає 48% від загальної кількості вихованців. З ними працюють 312 штатних тренерів. Організація навчально-тренувального процесу, а також спортивних заходів відбувається з дотриманням вимог безпеки. 

Крім цього, на території Запорізького району функціонують 7 координаторів соціального проєкту, що забезпечують проведення спортивних заходів для всіх охочих. Один з напрямів їх діяльності — залучення осіб з тимчасово окупованих територій, особливо дітей, до психологічної реабілітації шляхом рухливої активності.

Читайте також: У селі Запорізької області стався вибух у кафе, де відпочивали росіяни

Мобілізація, паспортизація, погрози та псевдовибори: що відбувається на окупованій частині Запорізької області

Маляр: Сили оборони мали успіх у напрямку двох сіл Запорізької області