+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Північнокорейський диктатор приїхав до Путіна: випив за його здоров’я та побажав «перемоги у війні»

20:42, 13.09.2023

13 вересня російський диктатор Володимир Путін зустрівся з північнокорейським колегою Кім Чен Ином на космодромі «Восточный» на Далекому сході РФ для переговорів.

Кім Чен Ин підняв келих за здоров’я свого російського колеги «товариша» Володимира Путіна і заявив, що «упевнений в успіху Росії» в проведенні так званої «СВО», тобто у війні проти України, повідомляють пропагандистські росЗМІ.

«З першого моменту вступу на російську землю я відчув бойовий дух і кипучу дійсність, став безпосереднім свідком значущих досягнень російського народу в справі побудови сильної, сучасної Росії під керівництвом товариша Путіна. Глибоко переконаний: героїчна російська армія і народ блискуче успадкували традиції перемоги, впевнено продемонструють безцінні чесноти честі на двох фронтах: СВО і побудова сильної держави», — заявив Кім Чен Ин.

Північнокорейський диктатор похвалив Путіна і підняв келих за його здоров’я. Він чомусь думає, що Росія «піднялася для захисту свого суверенітету і безпеки».

Диктатор з КНДР заявив, що «російська армія і народ неодмінно здобудуть велику перемогу у священній боротьбі за покарання великого зла, яке претендує на гегемонію і живить експансіоністську ілюзію».

Він також хоче розвивати відносини з РФ і підтримує всі рішення Путіна: «Я сподіваюся, що ми завжди будемо разом у боротьбі проти імперіалізму». За його словами, зараз для КНДР «найпершим пріоритетом є відносини з РФ».

Читайте також: Польща продовжить заборону на імпорт українського зерна і закликає до цього ЄС

ЗСУ уразили російський десантний корабель «Мінськ», підводний човен та катер. ФОТО

«The Times» розказало, як сапери розчищають проїзди через мінні поля біля Роботиного на Запоріжжі