+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Тисячі російських елітних десантників перекинули під Роботине як піхоту

11:35, 18.09.2023

Росія, ймовірно, посилила 58-му загальновійськову армію, яка зазнала важких втрат на Оріхівському напрямку, додатковими Повітряно-десантними підрозділами упродовж останніх двох тижнів.

Про це йдеться у зведенні розвідки Великобританії від 18 вересня.

Розвідка вказує, що наразі щонайменше п’ять полків повітряно-десантних військ (ПДВ) зі складу 7-ї та 76-ї дивізій, ймовірно, зосереджені за кілька кілометрів від прифронтового села Роботине.

У повному складі це угруповання має налічувати близько 10 000 елітних десантників. Однак ці підрозділи, швидше за все, значно недоукомплектовані. Керівництво ПДВ, швидше за все, вважатиме поточну ситуацію вкрай незадовільною, інформує британська розвідка.

Протягом всієї війни російське командування намагалося відновити Повітряно-десантні війська як високомобільну ударну силу для наступальних операцій. Але під Роботиним десантників використовують як піхоту для посилення перевантажених сухопутних військ.

Раніше розвідка Британії повідомляла, що російські війська готуються до українського наступу на місто Токмак на Запорізькій області.

тематичне фото — depositphotos

Читайте також: Сапери Нацгвардії про роботу на Запоріжжі: «День іде на те, щоб розмінувати ділянку 50 на 50 метрів»

«The Times» розказало, як сапери розчищають проїзди через мінні поля біля Роботиного на Запоріжжі

Українські військові звільнили Кліщіївку на Донеччині. ВІДЕО